Posted by on 1 września 2018

Wśród innych środków związanych ze zdrowiem, amerykańska Ustawa o Odzysku i Reinwestycji zapewnia 87 miliardów USD na tymczasowy wzrost federalnego udziału kosztów Medicaid do 2010 r. I 25 miliardów USD w tymczasowych dopłatach, aby pomóc bezrobotnym rodzinom w kosztach ich składek COBRA. Zwiększenie udziału federalnego w wydatkach Medicaid ma na celu pomóc państwowym programom Medicaid w pokryciu zwiększonych kosztów i utrzymaniu zasięgu. Aby kwalifikować się do rozszerzonego finansowania federalnego, państwa nie mogą wprowadzać zmian ograniczających poziomy kwalifikowalności ani utrudniać osobom ubiegania się o przedłużenie lub odnowienia ubezpieczenia. Dla dzieci dodatkowe finansowanie federalne w Medicaid i CHIP zapewni państwom możliwości poprawy zasięgu. W przypadku rodzin, które utraciły pracę, subsydium COBRA zapewnia pewną pomoc przy pokryciu kosztów utrzymania, ale nie rozwiązuje problemu pokrycia tych, którzy byli nieubezpieczeni przed utratą pracy. W rezultacie, miliony Amerykanów, którzy nie kwalifikują się do Medicaid i nie mogą uzyskać ani pozwolić sobie na prywatny zasięg, nadal będą dodawani do rangi nieubezpieczonych.
Skutki pogłębiającej się recesji podkreślają znaczenie podjęcia reformy systemu opieki zdrowotnej w celu osiągnięcia większej stabilności i szerszego zasięgu zdrowotnego populacji USA. Medicaid może służyć jako platforma dla poszerzonego pokrycia populacji osób o niskich dochodach, ale osiągnięcie tego celu będzie wymagać nowych polityk, które ustalą minimalny próg kwalifikowalności dla dorosłych (w tym dla dzieci bez dzieci), promowania większego dostępu do podstawowej opieki zdrowotnej i równości w płatnościach stawki dla wszystkich płatników, zapewniają bardziej automatyczne antycykliczne finansowanie federalne w czasie dekoniunktury gospodarczej oraz restrukturyzują zobowiązania federalne i stanowe, aby zapewnić bezpieczeństwo finansowania. Zmiany te mogą pomóc złagodzić kryzys związany z ochroną zdrowia i finansowaniem, przed którym obecnie stoimy.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Nie zgłoszono żadnego potencjalnego konfliktu interesów związanego z tym artykułem.
Author Affiliations
Dr Rowland jest wiceprezesem wykonawczym Henry J. Kaiser Family Foundation oraz dyrektorem wykonawczym Kaiser Commission w Medicaid i Uninsured w Waszyngtonie.

[więcej w: poczet healerów polskich, lęk przed dentystą, udział w badaniach klinicznych ]

Powiązane tematy z artykułem: lęk przed dentystą poczet healerów polskich udział w badaniach klinicznych

Posted by on 1 września 2018

Finansowanie i ujawnianie informacji